Sportujeme

30.12.2020

Dětem zajišťujeme různé sportovní kurzy, tradičně je to Lyžáček - na Opálené máme dobré zkušenosti, všechny děti se naučí na vleku i jednoduchý slalom.

Spolupracujeme s bazénem na 11. ZŠ a dětem nabízíme zajištění plaveckých kurzů.

Děti vedeme ke sportu každý den, ať už v podobě cvičení ve třídě, které je zaměřeno na zručnost, manipulaci, poznávání vlastního těla, nebo jako venkovní aktivity, kdy pomáháme dětem zlepšovat jejich atletické dovednosti a výdrž.

Ani s těmi nejmenšími dvouletými dětmi se nebojíme opustit areál MŠ a zajít si na procházku k řece, starší děti rády využívají k běhání dožínkový areál nebo hrají fotbal na blízkém hřišti.

MŠ Pastelka
Vytvořeno službou Webnode