Trénujeme angličtinu

30.12.2020

Jednou týdně probíhá ve třídě Sluníček výuka angličtiny. Zvolili jsme tuto variantu proto, abychom nebyli závislí na žádném kroužku, zároveň se tak angličtina dostane ke všem dětem a zdarma.

A jak tedy u nás probíhá?

Angličtinu má na starosti Štěpánka, která žila delší dobu v Americe a má tedy zkušeností víc než dost. Pro děti si připravuje témata, která korespondují s třídním vzdělávacím plánem. Na fotkách zrovna vidíme opakování geometrických tvarů, barev. Až budou mít děti tyto znalosti upevněny, přidají se ke sněhulákovi názvy oblečení.

Některá témata probírá Štěpánka formou písniček, básniček, některá pomocí divadla, her. Prostě ukázková škola hrou!

Štěpánčina snaha bývá pravidelně oceňována učiteli na ZŠ, kteří nám připravené děti moc chválí.

MŠ Pastelka
Vytvořeno službou Webnode